Sport

 

Šachový turnaj pro široký okruh zájemců - 30. prosince 2017

Otevřený turnaj ve stolním tenisu - 29. prosince 2017 


 

Ve dnech 10. až 12. listopadu 2017 jsme již  tradičně pořádali mezinárodní VXI. ročník turnaje ve stolním tenisu družstev tělesně postižených sportovců

„O pohár města Hradec Králové“

Turnaj se konal za finanční podpory Města Hradec Králové, Královéhradeckého kraje a Českého svazu tělesně postižených sportovců.

 


ARCHIV

 

ČLENSKÁ SCHŮZE TJ ČECHIE se koná 25.2.2017
( Pozvánka v souboru *.pdf ... ZDE )

 


TJ zdravotně postižených sportovců ČECHIE Hradec Králové, z.s.

pořádá dne 25.2.2017​

OKRESNÍ PŘEBOR VE STOLNÍM TENISU
( Podrobné informace v souboru *.pdf  ...  ZDE )


 

XV. ročník Mezinárodního turnaje ve stolním tenisu družstev tělesně postižených sportovců „O pohár města Hradce Králové“

Ve dnech 11.11. - 13.11.2016 pořádala TJ ČECHIE Hradec Králové již XV. ročník Mezinárodního turnaje ve stolním tenisu družstev tělesně postižených sportovců "O pohár města Hradce Králové". Turnaj se konal pod záštitou primátora města Hradce Králové v tělocvičně Speciální základní školy a Praktické školy v Hradci Králové za účasti 11-ti družstev, z toho 6 družstev z Čech, 1 družstvo ze Slovenska, 3 družstva z Polska a 1 družstvo  z Německa. Vítězem se stalo družstvo TJ LABE Kolín, na druhém místě se umístilo německé družstvo  BSW Mnichov a na třetím místě skončilo družstvo TJ JIČÍN. Slavnostního zahájení se zúčastnil primátor města Hradce Králové MUDr. Zdeněk Fink, dále radní Královéhradeckého kraje pro sport a volný čas Mgr. Táňa Šormová,  člen výkonného výboru České unie sportu Ing. Jiří Pavlíček a předseda STK stolního tenisu Českého svazu tělesně postižených sportovců Petr Bureš. Cílem turnaje bylo seznámit širokou veřejnost s problematikou zdravotně postižených sportovců a přesvědčit je o tom, že i zdravotně postižení občané jsou schopni, pokud se jim vytvoří potřebné podmínky, i přes svůj handicap provozovat sport na velmi dobré úrovni. Tento turnaj významně přispěl k propagaci města Hradce Králové a přesvědčil přítomné o tom, že město Hradec Králové věnuje sportu zdravotně postižených velkou pozornost.

 


 

Ve dnech 20. – 22. 11. 2015 se v tělocvičně Speciální základní školy a Praktické školy v Hradci Králové konal již XIV. ročník Mezinárodního turnaje ve stolním tenisu družstev tělesně postižených sportovců „O pohár města Hradce Králové“. Pořádala jej TJ ČECHIE zdravotně postižených sportovců Hradec Králové pod záštitou primátora města Hradce Králové MUDr. Zdeňka Finka. Soupeřili spolu tělesně postižení sportovci z Německa, Polska, Slovenska a České republiky.

Akce byla finančně podpořena sponzory, kterým patří poděkování.

Zřizovatel

Kontaktujte nás

::

Statutární informace

IČO: 26594145     DPH

Zápis v Obch. rejstříku :

​Bankovní spojení :

108 568 3369 / 0800

 

Adresa, statutární orgán :

© 2015 - 2017, CZPHK