AKTUALITY

 

Na úplný závěr roku jsme připravili

SPORTOVNĚ ZÁBAVNÉ AKCE  29.- 30.12.2017

 


 

ZIMNÍ SPORTOVNĚ REHABILITAČNÍ POBYT   8.- 10.12.2017

​​finančně podpořil 

 


 

  BEZPLATNÁ  ICT  PORADNA
(práce s počítačem, tabletem, "chytrým" telefonem)

 


 

Ve dnech 10. až 12. listopadu 2017 jsme již tradičně pořádali mezinárodní VXI. ročník turnaje ve stolním tenisu družstev tělesně postižených sportovců

„O pohár města Hradec Králové“

Turnaj se konal za finanční podpory Města Hradec Králové, Královéhradeckého kraje a Českého svazu tělesně postižených sportovců.

 


 

31.10.2017 od 10:00 hodin - se uskutečnila zajímavá produkce audiovizuálních reportáží

"Jak se žije rodinám v Hradci Králové"

host:   Mgr. Václav Krása, předseda NRZP

POZVÁNKA

Reportáže z cyklu "Jak se žije rodinám v Hradci Králové 2013 - 2016" jsou volně přĺstupné na stránkách města Hradec Králové - ZDE

 


podpořila realizaci projektu CIOZP „Psychoterapie pro klienta s duševním onemocněním"

www.nadacecez.cz

 


Ve čtvrtek, 16. března 2017 se v Kongresovém centru ALDIS uskutečnil 14. ročník slavnostního udílení výročních cen Národní rady osob se zdravotním postižením České republiky MOSTY 2016. Smyslem této ceny je ocenit akt, projekt či osobnost, jež významným způsobem zlepšují postavení osob se zdravotním postižením v ČR. Patronkou ceny je Livie Klausová a záštitu nad touto akcí převzali hejtman Královéhradeckého kraje PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D. a primátor města Hradce Králové MUDr. Zdeněk Fink.

Akci uváděl moderátor Aleš Cibulka a v kulturním programu vystoupili zpěváci Laďa Kerndl a Radek Žalud, klavírista Petr Bazala a hudební skupina Lokálka.

V rámci předávání cen MOSTY 2016 byla v předsálí i prezentace organizací a společností, které poskytují na území města Hradce Králové sociální služby. Kromě výstavy rehabilitačních a kompenzačních pomůcek pro občany s tělesným, zrakovým a sluchovým postižením bylo možné využít i odborné sociální poradenství, informovat se o pečovatelských službách, zaměstnávání osob se zdravotním postižením, chráněném bydlení a pod. Současně zde byla výstava obrazů sdružení malířů malujících ústy a nohama.

Vstup na vše byl zdarma.

 


Oficiální pozvánka / program, partneři  (soubor *.pdf)

Tisková zpráva ​- přehled ocenění (soubor *.pdf)

 

 

Zřizovatel

Kontaktujte nás

::

Statutární informace

IČO: 26594145     DPH

Zápis v Obch. rejstříku :

​Bankovní spojení :

108 568 3369 / 0800

 

Adresa, statutární orgán :

© 2015 - 2017, CZPHK